Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Sklep jeździecki – zakupy na dobry początek

Pinterest LinkedIn Tumblr

 

Jeździectwo nie jest już elitarnym sportem jedynie dla wybranych. Z każdym rokiem popularność szkółek dla osób pragnących spróbować swoich sił w tej dyscyplinie wzrasta. I nic w tym dziwnego! Jazda konna wzmacnia całe ciało, stymuluje pracę narządów wewnętrznych, odpręża, relaksuje, uczy samodzielności i odpowiedzialności. Aby nauka jazdy konnej była przyjemna, efektywna i bezpieczna, należy odpowiednio się do niej przygotować, kompletując strój. Co początkującym jeźdźcom proponuje sklep jeździecki? Sprawdź!

Niezbędnik każdego ucznia

Dobry sklep jeździecki oferuje swoim klientom ogrom produktów, które ułatwiają jazdę, zwiększają komfort i bezpieczeństwo, pozwalają zadbać o konia czy dobrze zaprezentować się podczas zawodów. Nie musisz inwestować w kosztowne oficerki czy własne siodło – znaczna część produktów dedykowana jest profesjonalistom. Podstawowym elementem, bez którego nie obędziesz się już podczas pierwszej lekcji, jest kask. To właśnie solidne nakrycie głowy zapewni Ci bezpieczeństwo i zminimalizuje skutki ewentualnego upadku. Kask jeździecki powinien być lekki, a jednocześnie solidny. Ważnym elementem kasku są otwory wentylacyjne oraz gąbczasty, wymienny wkład wchłaniający pot i zwiększający amortyzację. Pamiętaj o tym, że kask będzie dobrze spełniał swoją funkcję tylko wtedy, kiedy będzie starannie dopasowany. Ponadto, już na wczesnych etapach nauki jazdy konnej warto zakupić bryczesy, czyli miękkie spodnie pozbawione szwów po wewnętrznej stronie ud, oraz sztyblety idealnie pasujące do strzemion.

Sklep jeździecki Equishop – fachowe doradztwo

Samodzielne skompletowanie stroju jeździeckiego dla amatora nie jest najłatwiejszym zadaniem, dlatego warto zdać się na specjalistów. Każda osoba odwiedzająca sklep jeździecki Equishop może liczyć na pomoc ekspertów, którzy o jeździe konnej wiedzą wszystko. 

Comments are closed.