Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Meble kuchenne na wymiar – inspiracje

Pinterest LinkedIn Tumblr

Meble kuchenne na wymiar to najprostszy sposób na to, by wydobyć pełnię potencjału z danego wnętrza. Meble takie doskonale sprawdzą się zarówno w mniejszych, jak i w większych pomieszczeniach. Jakie zalety posiadają kuchnie na wymiar? Co warto wiedzieć przed ich zamówieniem?

Meble kuchenne na wymiar jako funkcjonalna zabudowa

Stworzenie wygodnej kuchni, w której przebywa się z przyjemnością, nie jest trudne. Meble kuchenne na wymiar pozwolą na zrealizowanie marzeń o wymarzonej kuchni, dostosowanej do konkretnych potrzeb.

Meble kuchenne na wymiar posiadają wiele zalet – przekonują pracownicy marki Rega Meble z Bielska-Białej. Meble takie pozwalają na wykorzystanie potencjału wnętrza oraz zabudowę aż po sam sufit. To rozwiązanie sprawi, że nawet w małych kuchniach znajdzie się dość miejsca do przechowywania garnków, patelni. Meble kuchenne na wymiar umożliwią także na zabudowanie problematycznych elementów, takich jak skosy czy wnęki. Dzięki doświadczeniu architektów możliwe też będzie wykorzystanie wbudowanego oświetlenia, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Jak tworzone są praktyczne meble kuchenne na wymiar?

BY stworzyć meble kuchenne na wymiar potrzebne jest dokładne zmierzenie przestrzeni kuchni, wraz z jej problematycznymi elementami. Na podstawie wymiarów architekt zaczyna tworzyć projekt – na tym etapie współpracuje on ściśle z klientem, by dopasować wnętrze do jego potrzeb i zaproponować rozwiązania, które podniosą funkcjonalność przestrzeni. Klient wybiera materiały, kolory, dekory, akcesoria, które znajdą się wewnątrz mebli. Ważnym elementem w kuchni jest także wybranie blatu. Do wyboru są blaty wykonane z litego drewna, płyt wiórowych, ale też naturalnego kamienia. Po akceptacji projektu do pracy przystępują stolarze.

Comments are closed.