Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Wybór odpowiedniego zapachu perfum jest bardzo ważny

Pinterest LinkedIn Tumblr

Aby wybrać odpowiednie perfumy, musisz wziąć pod uwagę, jak długo chcesz, aby zapach trwał, twój budżet i środowisko, w którym będziesz przebywać.

Na przykład, jeśli wolisz zapach do noszenia w ciągu dnia lub do pracy, lekka woda toaletowa byłaby dla ciebie lepszą opcją niż ciężkie i przytłaczające perfumy. Będziesz także chciała wziąć pod uwagę swoje osobiste preferencje i chemię skóry, ponieważ wody toaletowe i perfumy reagują inaczej na każdą skórę, ważne jest, aby przetestować zapach, jeśli to możliwe.

Jakie wybrać perfumy damskie podpowie nam ranking

Z pewnością najbardziej popularne są zapachy dla kobiet kwiatowe i owocowe. Soczyste i słodkie nuty gruszki, wiśni, arbuza, jabłka, porzeczki i maliny to jedne z najczęstszych w owocowych akordach. Zawsze pachną słodko, ale najlepsze zapachy perfum nigdy nie stają się zbyt mdłe, podkreślone są zazwyczaj kwiatami. Zapachy świeże mogą być pełne cytrusów i zielonych roślin, takie lekkie perfumy sprawdzą się latem i na wakacjach. Zapachy perfum z korzennymi nutami są ciepłe, zmysłowe i uwodzicielskie, często z nutami kadzidła, kardamonu i pieprzu. Jeśli chcesz poczuć się tajemniczo, najlepiej sprawdzą się dla ciebie zapachy z korzennymi akordami. Perfumy z akordami wodnymi przypominają nam morze, z nutami morskimi, takimi jak sól, algi i świeże morskie powietrze.Eau Fraiche zawiera około 1 do 3 procent zapachu i utrzymuje się do dwóch godzin, tak jak Eau de Cologne, ale zawiera więcej wody niż alkoholu. Płyny i wody po goleniu mają lekki zapach, stężenie olejków zapachowych około 3 procent i wysoką zawartość alkoholu. Mgiełki to lekkie i orzeźwiające zapachy, które składają się głównie z wody i mniejszej ilości alkoholu. Dzięki temu można je nakładać na włosy bez ich wysuszania, spryskiwać latem całe ciało. Zazwyczaj zapach utrzymuje się około dwóch godzin lub nieco dłużej, dlatego mgiełki mają większe pojemności niż perfumy, wody perfumowane i wody toaletowe.Kiedy nie wiesz jak wybrać perfumy damskie ranking ci w tym pomoże, trzymaj się znanych i popularnych, bezpiecznych zapachów. Świetnym sposobem na to jest wybranie świeżych i lekkich zapachów, które są ogólnie uważane za najbardziej atrakcyjne. Świeże zapachy, zwłaszcza te z wanilią, piżmem lub delikatnymi kwiatami, są powszechnie wymieniane jako ulubione przez kobiety na całym świecie.

Comments are closed.