Ad
Ad
Ad
Biznes

Taxon – darmowy i prosty program do faktur online

Pinterest LinkedIn Tumblr

Dokładnie wiemy jakie wyzwania stoją przed przedsiębiorcami i jak wiele mają oni na głowie. Nasza aplikacja kierowana jest od przedsiębiorców dla przedsiębiorców i dlatego zawiera wszystkie funkcje ułatwiające prowadzenie działalności gospodarczej. Taxon to darmowy program online do faktur dla firm, które szukają nowoczesnych i skutecznych rozwiązań.

Stworzyliśmy to narzędzie, aby jak najbardziej ułatwić Ci życie, byś mógł skupić się na ważniejszych sprawach niż księgowość.

Jakie funkcje ma aplikacja Taxon?

Dzięki generatorowi faktur w szybki sposób załatwisz rozliczenia ze swoimi klientami lub zleceniobiorcami. Program do faktur online od Taxona posiada wszystkie funkcje usprawniające ten proces. Dostajesz możliwość pełnej konfiguracji ustawień, aby dostosować aplikację do swoich potrzeb. Funkcje, które możesz zmienić to między innymi: ustawienie własnej numeracji faktur lub wielu numeracji, własne logo firmy na fakturze, auto zapis faktury, szkice faktury, tworzenie wielu profilów użytkownika. Jednorazowe skonfigurowanie aplikacji pozwoli ci w przyszłości zaoszczędzić mnóstwo czasu. Faktury mogą byś wystawiane w wielu językach. Jednak aplikacja Taxon to nie tylko program do wystawiania faktur. Służyć Ci będzie również jako komunikator do kontaktu ze swoim biurem rachunkowym i po połączeniu kont udostępnienie pełnego wglądu w dokumentację. Co miesiąc poinformowany zostaniesz o podatkach i ZUS za każdy miesiąc oraz czytelny bilans Taxon. Wszystko to za pomocą swojego smartfona w szybki i wygodny sposób. Sprawdź sam jak łatwa w obsłudze jest nasza aplikacja https://play.google.com/store/apps/details?id=taxononline.app.

Usługi rachunkowe Taxon w Gdańsku

Wszystkim przedsiębiorcą z Gdańska oferujemy swoje usługi w zakresie finansowym zarówno online jak i stacjonarnie. Zajmiemy się księgowością twojej firmy w sposób rzetelny i profesjonalny. Przywiązujemy szczególną uwagę do prawidłowej komunikacji i uczciwego i skrupulatnego wykonywania obowiązków. Zajmiemy się wszystkimi aspektami prowadzenia biznesu: kompleksową obsługą księgową, prowadzeniem ksiąg rachunkowych, prowadzeniem podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzeniem karty podatkowej, obsługą kadrowo-płacową i w razie potrzeby innymi. Skonsultuj się z nami w sprawie współpracy na naszej stronie – https://www.taxon.pl/biuro-rachunkowe-gdansk/.

Comments are closed.