Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

PCZK – urządzenia do wyposażenia salonu kosmetycznego. Nowa technologia, która przyniesie satysfakcję z pracy

Pinterest LinkedIn Tumblr

Medycyna estetyczna staje się coraz bardziej popularniejsza w naszym kraju. Korzystają z niej panie, ale również panowie, którzy chcą zadbać o swój wygląd. Najlepsze salony kosmetyczne mają kolejki na kilka miesięcy. Szukasz technologii z efektem wow? Chcesz, aby Twoi pacjenci widzieli naocznie, że medycyna estetyczna działa? PCZK oferuje pionierskie rozwiązania z zakresu diagnostyki skóry, modelowania sylwetki, odmładzania twarzy i leczenia trądziku. Dowiedz się więcej o profesjonalnym i skutecznym sprzęcie kosmetycznym.

Wyposażenie salonu kosmetycznego w wysokiej jakości lasery i urządzenia kosmetyczne

PCZK jest sklepem z urządzeniami kosmetycznymi. Zaopatruje kliniki i salony kosmetyczne w wysokiej jakości urządzenia HI-TECH. Przeznaczony on jest dla lekarzy i kosmetologów, aby świadczyć usługi w pełni profesjonalne. Jeśli pragniesz zaoferować swoim klientom nowoczesne oraz skuteczne terapie estetyczne, ten sprzęt jest dla Ciebie.

Pełna oferta sklepu znajduje się na https://www.pczk.com.pl/. Przed zakupem urządzenia, umów się na bezpłatną prezentację sprzętu w Twoim salonie kosmetycznym. Na spotkaniu zostaną omówione parametry techniczne urządzeń kosmetycznych, ich funkcje, sposób działania i efekty zabiegu.

Leczenie trądziku jeszcze prostsze za sprawą innowacyjnej technologii

Bywa i tak, że przez długi okres życia człowiek musi się zmagać z trądzikiem. Pomimo używania kremów, maseczek i innych kosmetyków, problem ze skórą występuje nadal. Urządzenia do leczenia trądziku umożliwiają stosowanie pionierskich metod do leczenia trądziku. 

System Kleresca, za sprawą zjawiska fluorescencji, zamienie niebieskie światło w energię fluorescencyjną, która dociera do głębokiej warstwy skóry, co ma na celu pobudzić ją do naprawy i regeneracji. Z kolei drugim urządzeniem jest SPHINX3®, nazywane laserem, który niszczy namnażające się bakterie powodujące trądzik. Za ich sprawą, salony kosmetyczne mogą oferować usługę, polegającą na walce z dolegliwościami, jakimi jest trądzik. 

 

Comments are closed.