Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Odpowiednio urządzona beżowa kuchnia

Pinterest LinkedIn Tumblr

Beżowa kuchnia powinna zostać urządzona w taki sposób, aby przebywanie w takim pomieszczeniu sprawiało nam ogromną przyjemność. Warto pomyśleć o dobrym doborze wysokiej jakości mebli, które powinny nam służyć przez długi okres. Kuchnia to serce domu, które gromadzić powinno wszystkich domowników.

Beżowa kuchnia w kształcie L

Beżowa kuchnia, która jest rozstawiona na planie litery “L” to jedno z najpopularniejszych rozwiązań, zapewniających ogromną wygodę. Ten rodzaj ustawienia mebli warto zastosować w pomieszczeniach dużych i przestronnych. Nawet podczas otwierania szafek nie wystąpi tutaj problem z komunikacją. Na dłuższej ścianie powinny zostać ustawione zlew i lodówka. Na krótkiej ścianie powinno umieścić się piekarnik. Jeżeli tylko jest taka możliwość, to pamiętajmy o zachowaniu odległości na zasadzie trójkąta roboczego. Przy takim rozstawieniu mebli, należy pamiętać o tym, aby wszystkie narożniki w kuchni również odpowiednio zagospodarować.

Beżowa kuchnia w kształcie G

Beżowa kuchnia w kształcie litery G zajmuje bardzo dużo miejsca. Przy czym, dzięki takiemu rozstawieniu mebli zyskujemy od razu stół do wspólnego konsumowania posiłków. Kuchnia w kształcie litery G zajmuje wszystkie trzy ściany. Czwarta odnoga to te miejsce, gdzie znajduje się blat, który jednocześnie staje się stołem. Aczkolwiek nie ma zasady co do tego, że akurat w tym miejscu należy spożywać posiłki. Dla wielu osób takie miejsce może stać się również głównym blatem roboczym, gdzie posiłki będą przyrządzane.

Comments are closed.

dywan taras podstawa pod parasol doniczki balkonowe technorattan