Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Modne kuchnie w domach

Pinterest LinkedIn Tumblr

Pierwszym wyznacznikiem, który należy wziąć pod uwagę urządzając pomieszczenia kuchenne w domach, jest wygoda, funkcjonalność oraz nasze potrzeby. Dopiero potem możemy sprawdzić, jakie kuchnie są w aktualnych czasach modne.

Kuchnie z dobrymi blatami

Nie zapominajmy o tym, że kuchnia musi mieć nie tylko meble dobrej jakości, ale również równie solidne blaty. Będzie to strefa robocza, która każdego dnia będzie miejscem pracy. Jakie blaty kuchenne są trwałe? Jakie propozycje można znaleźć u znanych projektantów? Blaty kamienne, z konglomeratu, a także blaty ze spieków kwarcowych – materiały eleganckie, trwałe i solidne, które są gwarantem tego, że nasze strefa robocza będzie w stanie wytrzymać naprawdę wiele. Do tego są to estetyczne i eleganckie materiały, które w połączeniu z meblami, będą się ciekawie prezentować. Jeżeli ktoś nie może pozwolić sobie na zakup tak drogich materiałów, to na rynku znajdzie ich nieco tańszą imitację.

Zabudowa do kuchni

Jeżeli chodzi o nowoczesne kuchnie, to nie można zaprzeczać, ale zabudowa to jedna z najmodniejszych propozycji. Zabudowane sprzęty AGD pozwalają na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni – co doskonale sprawdza się w szczególności w małych pomieszczeniach. Lodówka do zabudowy, płyta indukcyjna, mikrofalówka, zmywarka to konieczne i pomocne urządzenia. Warto je tak zaplanować, aby móc cieszyć się z korzyści użytkowania. Wykorzystajmy montaż AGD w słupku. Sprzęty będą zainstalowane jeden na drugim (jeżeli jest to możliwe), pozwalając na maksymalną oszczędność miejsca. 

Comments are closed.