Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Innowacyjne okna na polskim rynku

Pinterest LinkedIn Tumblr

Technologia idzie do przodu. Dzięki temu można cieszyć się wieloma nowoczesnymi produktami, które są w stanie jeszcze bardziej dopasować się do potrzeb człowieka. W tym mowa jest chociażby o oknach, które są w stanie zaoferować człowiekowi nie tylko dłuższą żywotność, ale także lepsze parametry izolacyjne.

Okna ze stabilnym rdzeniem

Mając na myśli współczesną technologię, mowa jest także m.in. o tym, że w oknach znajduje się stabilny rdzeń. Taką właśnie stolarkę okienną można znaleźć na okna.waw.pl. Jeżeli ktoś chciałby być bardziej dokładny to musiałby dodać, że konstrukcja rdzenia (i nie tylko!) wykonana jest z drewna. Ktoś powie, że jest to słaby materiał. Wręcz przeciwnie – mowa tutaj o naturalnym materiale, który został tak wzmocniony, że jest on w stanie zapewnić oknu zdecydowanie lepszą stabilność, a także wytrzymałość. Wszystko dzięki temu, że w oknach znaleźć można rdzeń okna drewniano‑aluminiowego HF 41. 

Co można zawdzięczać drewnianemu rdzeniowi?

Nad owym rdzeniem warto zatrzymać się nieco dłużej, ponieważ dzięki temu można cieszyć się zupełnie nowymi możliwościami. Mowa jest tutaj nie tylko o tym, że okno jest zdecydowanie bardziej stabilne, ale także o tym, że do środka wpada zdecydowanie większa ilość światła. Jest to możliwe dzięki temu, że profile są zdecydowanie węższe. Do tego można liczyć na dużą nośność, jak również na bogatą ofertę kolorów i gatunków drewna. Dzięki temu będzie można dopasować jeszcze lepiej nowe okna do swoich indywidualnych potrzeb. 

Comments are closed.