Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Depilacja laserowa – prawdopodobnie najlepsza metoda depilacji na świecie! 

Pinterest LinkedIn Tumblr

Depilacja laserowa prawdopodobnie najlepszą metodą depilacyjną na świecie. Jest to związane z permanentnością tego procesu – a tą cechą nie może pochwalić się żadna inna metoda depilacyjna. Nawet najlepszy i najsprawniejszy depilator, wosk czy najostrzejsza żyletka nie zagwarantuje idealnie gładkiej skóry przez tygodnie, miesiące, a tym bardziej lata!

Depilacja laserowa – co warto wiedzieć przed zabiegiem?

Przed zdecydowaniem się na serię zabiegów depilacji laserowej warto dowiedzieć się jakie są dokładne przeciwwskazania czy działanie niepożądane, które mogą wydarzyć się po zabiegu. Przede wszystkim warto zwracać szczególną uwagę na pierwszy punkt a więc przeciwwskazania. Jeżeli posiada się którąkolwiek z chorób zabraniających wykonania depilacji laserowej nie ma co kombinować – należy odłożyć zabieg do momentu jej wyleczenia. Najpoważniejszymi chorobami, które wyłączają z zabiegu są oczywiście choroby skóry takie jak atopowe zapalenie skóry czy łuszczyca. Jednak mimo wszystko są również inne sytuacje, które są wypisane w przeciwwskazaniach. Są nimi przykładowo ciąża, karmienie piersią czy przyjmowanie leków o właściwościach fototoksycznych. Informacje o takich właściwościach znajdują się na charakterystyce produktu leczniczego (ulotce).

Zobacz: Depilacja laserowa Wrocław – Depilacja.pl

Warto również zwrócić uwagę na postępowanie pozabiegowe i przedzabiegowe. Najważniejszym z nich jest ochrona skóry przed promieniowaniem UV, a więc rezygnacja z opalania się. Nawet podczas lekkich spacerów należy chronić skórę ubraniem bądź kremami z wysokim filtrem UV. Również rezygnuje się z kremów o właściwościach złuszczających czy też wizyt na basenie (ze względu na drażniący chlor) czy też wizyt w saunach.

Depilacja laserowa Wrocław 

Jeżeli wszystkie te postępowania zostaną zachowane to można być pewnym, że zabiegiem bardzo bezpiecznym jest opisywana depilacja laserowa. Wrocław to stolica dolnego śląska, w której znajduje się wiele świetnych salonów depilacyjnych jak sieciowe salony depilacja.pl!

 

Comments are closed.