Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Meble do małej kuchni – na co uważać podczas zakupów?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Jakie meble do małej kuchni powinniśmy wybrać? Pytanie, które jest postawione w sposób retoryczny. Dlaczego? Ponieważ tyle ile jest osób na tym świecie, tyle może być gustów. Tyle może być propozycji na to, aby urządzić małą kuchnię. Wszędzie znaleźć można ciekawe inspiracje na urządzenie tego pomieszczenia.

Czarno-białe meble do małej kuchni

Może i małe pomieszczenia lubią jasne kolory, ale to nie oznacza, że nie można zdecydować się na ciemny, wyrazisty akcent. Dlatego też dobrą propozycją mogą wydać się czarno-białe meble. Fronty szafek kuchennych będą w kolorze białym. Blaty szafek będą czarne. Inna kombinacja to białe szafki u góry, a na dole ciemne. Lepiej nie wybierać czarnych szafek kuchennych na górę, ponieważ może to wyglądać niekorzystnie. W przypadku białych szafek kuchennych, warto zdecydować się na fronty lakierowane, ponieważ będą one odbijać ładnie światło, nadając głębi całego pomieszczenia. 

Kwiaty w kuchni

Obecność kwiatów nastraja w sposób pozytywny. Nie oznacza to jednak faktu, że meble do małej kuchni muszą takie motywy posiadać. Można za to zdecydować się na odcień kwiatowy do kuchni. Przykładem może być chociażby delikatny wrzos, który nada nieco lekkości, świeżości, powabu. W tego typu pomieszczeniach na pewno dobrze czuć się będą panie, które kwiatami lubią sią otaczać na każdym kroku. Do tego pięknie będą pasować srebrne uchwyty do szafek kuchennych i białe płytki na podłodze. Zamiast białych, jednolitych płytek można wybrać te z ciekawymi wzorami geometrycznymi. 

Comments are closed.