Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Kuchnie na wymiar – kuchnia dopasowana do potrzeb

Pinterest LinkedIn Tumblr

Domowa kuchnia może idealnie odwzorowywać najnowsze trendy, jak również może być inspirowana klasycznymi projektami. Kuchnie na wymiar pozwolą na zrealizowanie marzeń o wymarzonym wnętrzu, bez względu na wymiar przestrzeni. Jak tworzone są kuchnie na wymiar? Czy pozwolą one na zabudowanie problematycznych miejsc w przestrzeni kuchennej?

Nowoczesne kuchnie na wymiar

Nie ma wątpliwości, że najchętniej wykorzystywanym trendem są nowoczesne kuchnie. Kuchnie na wymiar tego typu to szansa na wymarzone wnętrze – podpowiadają projektanci marki Rega Meble z Bielska-Białej, firmy specjalizującej się w tworzeniu mebli kuchennych na wymiar. Nowoczesne kuchnie to gładkie, lśniące powierzchnie, trwałe materiały, szeroka paleta kolorów oraz możliwość wykorzystania wbudowanego oświetlenia. Nowoczesne kuchnie na wymiar sprawdzą się zarówno w klasycznych wnętrzach, jak i małych pomieszczeniach czy w aneksach, atutem jest możliwość zabudowania przestrzeni praktycznie pod sam sufit. Przemyślany projekt takiej kuchni pozwoli na wykorzystanie nawet najmniejszej powierzchni i sprawi, że codzienne przygotowywanie posiłków stanie się prawdziwą przyjemnością.

Jak tworzone są nowoczesne kuchnie na wymiar?

Decydując się na nowoczesne kuchnie na wymiar, przede wszystkim ważne jest dokładne wymierzenie pomieszczenia i zwrócenie uwagi na jego problematyczne elementy. Projektant razem z klientem tworzy projekt zabudowania kuchni, uwzględniając elementy ważne dla klienta. Na tym etapie wybierane są materiały, akcesoria, kolory, dekory – najchętniej wybierane rozwiązanie to płyty meblowe laminowane, płyty lakierowane, lite drewno. Po akceptacji projektu zamówienie wchodzi w etap realizacji – tu ważna jest praca stolarzy. Ostatnim etapem zamówienia jest montaż kuchni u klienta.

Comments are closed.