Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Idealne okna do domu – okna 4-szybowe

Pinterest LinkedIn Tumblr

Budując dom czy też remontując mieszkanie powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jakość i rodzaj wybranej przez nas stolarki okiennej. Współcześnie producenci zaproponują nam wiele interesujących rozwiązań, w tym okna 4-szybowe, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Czym okna 40szybowe różnią się od klasycznych okien? Czy okna tego typu zapewnią nam lepszą termoizolację?

Nowoczesne okna 4-szybowe i ich zalety

Szukając okien szczelnych i odpowiednio izolowanych nie ma lepszego wyboru niż okna 4-szybowe. Innowacyjna konstrukcja oraz odpowiednie parametry techniczne sprawiają, że okna 4-szybowe są dzisiaj jednymi z najbardziej konkurencyjnych na polskim rynku. Konstrukcja okien czteroszybowych zakłada wykorzystanie 4 szyb – klasyczne okna posiadają tylko trzy szyby. Zastosowanie czterech szyb oraz ich odpowiednia technologia wklejenia w ramy sprawia, że okno staje się lepiej izolowane, to z kolei przekłada się na lepszy komfort życia. Okna 4-szybowe to świetna opcja, kiedy planujemy budowę domu pasywnego. Okna tego typu idealnie wpisują się w termin pasywności i pozwolą na stworzenie funkcjonalnej i odpowiednio izolowanej bryły domu. 

Nie sposób pominąć temat dźwiękoszczelności. Dzięki innowacyjnej budowie i sposobie łączenia szyb z ramami okna 4-szybowe odznaczają się wysokim stopniem dźwiękoszczelności. Takie okna doskonale sprawdzą się w dużych miastach, gdzie nieustający hałas i szum mogą znacząco wpływać na nasze samopoczucie i zdrowie. 

Okna z możliwością zamontowania żaluzji

Czy wiesz, że okna 4-szybowe posiadają trzy komory – jedna z nich dedykowana jest do założenia wewnętrznych rolet. Rozwiązanie to ma wiele zalet – żaluzje wewnętrzne nie są narażone na osiadanie kurzu, działanie wilgoci czy uszkodzenia mechaniczne. 

Comments are closed.

parasole podstawy grill ogrodowy duży dywan tarasowy