Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Meble tarasowe drewniane blisko naszego domu

Pinterest LinkedIn Tumblr

Szukając pięknych i nietuzinkowych mebli do przydomowej strefy wypoczynkowej warto zwrócić uwagę na meble tarasowe drewniane. Meble takie przyciągają wzrok, są zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, a producenci wykorzystują do ich produkcji trwałe materiały. Meble tarasowe drewniane odmienią przestrzeń tarasu czy ogrodu i sprawią, że znacznie częściej wypoczywać będziemy blisko natury. 

Meble tarasowe drewniane – wygodne meble modułowe

Decydując się na meble tarasowe drewniane przede wszystkim warto zwrócić uwagę na kolekcje modułowe. Są to meble tarasowe, w których kolekcja składa się z kilu elementów. Elementy te możemy wykorzystywać oddzielnie lub też łączyć ze sobą, tworząc obszerną sofę narożną. Meble tarasowe o modułowej konstrukcji posiadają niewielkie złączki, które umożliwiają łączenie elementów kolekcji. 

Jak skonstruowane są meble tarasowe drewniane? W ich przypadku drewno wykorzystywane jest do tworzenia stabilnych stelaży. Warto zwrócić tu uwagę na rodzaj drewna – jest to twarde drewno eukaliptusowe, odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią i zarysowaniami. Meble tarasowe drewniane posiadają wygodne poduszki i siedziska – często są one tapicerowane tkaninami o ciemniejszych kolorach, co doskonale komponuje się z jaśniejszym kolorem drewna. 

Meble tarasowe drewniane w cieniu parasola

Jak sprawić, aby miejsce wypoczynkowe było idealne? Warto meble tarasowe uzupełnić o funkcjonalny parasol ogrodowy. Nowoczesne parasole pozwolą nam odpoczywać w cieniu i cieszyć się latem nawet w najbardziej upalne dni. Czasze parasoli ogrodowych tworzone są ze specjalistycznych tkanin technicznych pokrytych warstwą poliuretanu. To połączenie sprawia, że tkanina nie nagrzewa się, jest odporna na ścieranie, wnikanie brudu czy działanie wilgoci. 

Comments are closed.