Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Gdzie zaopatrywać firmę w środki czystości i jak wybrać hurtownię?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Zaopatrzenie firmy w środki czystości jest dzisiaj szczególnie ważne nie tylko ze względu na potrzebę i konieczność utrzymania w firmie porządku, ale i ze względu wysokich standardów higienicznych, o jakie muszą dbać wszystkie przedsiębiorstwa. Nierzadko od właściwych produktów antybakteryjnych i antywirusowych oraz sposobu ich użycia, zależeć będzie otwarcie firmy i jej podejście do zdrowia pracowników oraz klientów. Od czego zacząć i gdzie zaopatrywać działalność gospodarczą w środki czystości?

Hurtownie chemiczne – jak wybrać właściwą?

Większość firm, które zatrudniają pracowników, a ich działalność związana jest nierozerwalnie z obsługą klienta, dba o to, by zarówno miejsce przyjmowania klientów, jak i pracownicze zaplecza były czyste, sterylne i bezpieczne. Do utrzymania takiego stanu pomieszczeń niezbędne jest wykorzystanie odpowiednich preparatów chemicznych, które najwygodniej kupuje się w hurtowniach. Wybór właściwej hurtowni jest tutaj szczególnie ważny: to od wysokiej jakości jej asortymentu oraz korzystnych dla firm cen, zależeć będzie i poziom czystości w biurach i oszczędności, jakie przedsiębiorstwo będzie mogło poczynić, dbając o czystość swoich nieruchomości. Hurtownie takie jak np. trójmiejski https://www.merkurygdynia.pl dbają o to by dostarczać swoim klientom środki certyfikowane, sterylne, higieniczne i o wysokich właściwościach antybakteryjnych. Wybierając taką hurtownię należy sprawdzić jak duży i różnorodny jest jej asortyment, czy sprzedawane przez nią produkty mają odpowiednie certyfikaty oraz oczywiście jak duże jest doświadczenie hurtowni na rynku i czy zapewnia ona płynność dostaw i kompleksową obsługę.

Oszczędności przy zakupach hurtowych i zniżki dla firm

Jednym z kluczowych punktów, jakimi przedsiębiorcy kierują się podczas hurtowych zakupów środków czystości, jest oczywiście ich cena. Produkty do codziennej dezynfekcji powierzchni płaskich, mycia, czyszczenia i odtłuszczania pomieszczeń, nie wpływają bezpośrednio na zyski firmy, a jedynie zapewniają jej pracownikom i klientom właściwe warunki pracy i zakupów, dlatego właściciele firm mocno zwracają tu uwagę na ceny. Hurtowe zakupy, w odróżnieniu od detalicznych, umożliwiają im uzyskanie znacznie lepszych cen na chemię do czyszczenia, niż w tradycyjnych sklepach. Dodatkowo większość dobrych hurtowni dostosowuje swoją ofertę do wielkości składanych przez firmy zamówień, co sprawia, że możliwe jest tutaj negocjowanie dodatkowych rabatów, upustów czy zniżek. Im więcej się kupuje lub im bardziej regularne są to zakupy, tym większa i szansa, na otrzymanie od hurtowni preferencyjnych cen na konkretne produkty. 

Hurtownie stanowią swojego rodzaju pośrednika między głównym producentem środków czystości, a firmami, dlatego ceny przez nie oferowane są maksymalnie niskie, co wpływa też na dobre zasady współpracy z firmami. Wysoka jakość chemii do czyszczenia, w połączeniu z atrakcyjną ofertą cenową powinna być więc kluczem do wyboru takiej, a nie innej hurtowni. Przed decyzją warto porównać propozycje kilku lokalnych firm i wybrać tą najlepszą.

Comments are closed.